Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

MAGICSPORTCAMP  pasja, wizja, aktywność

MOJA PIERWSZA KOLONIA

WITAJ PRZYGODO !!!

Zimowisko przeznaczone jest dla wielbicieli aktywnego wypoczynku. Obudzimy w Was ducha rywalizacji i zapewnimy niezapomniane wrażenia !!!
Przygotowaliśmy dla Was różnorodne zajęcia, które dostarczą niezapomnianych emocji.

Czy jesteście gotowi podjąć nowe wyzwania? Pragniemy, aby zimowy obóz był niezapomnianym przeżyciem, podczas którego nasi uczestnicy będą mogli wykazać się samodzielnością, a przy tym wspaniale się bawić.
Zimowisko to niezwykła przygoda: mnóstwo zabawy i fascynujących zajęć w gronie innych dzieci: gry terenowe, zajęcia sportowe na basenie, gry i zabawy drużynowe, zajęcia fitness, zabawy rekreacyjne na świeżym powietrzu, taniec, wycieczki piesze, zawody sportowe, zabawy rekreacyjno – integracyjne oraz zabawy artystyczne czy poznawanie nowych ciekawych miejsc – to wszystko przeżyjecie razem z nami na zimowisku MAGIC SPORT CAMP – ZIMOWISKO NA SPORTOWO.

Rozpiera cię energia? Masz tysiąc pomysłów na minutę? Chcesz aktywnie spędzić czas? Nie boisz się wyzwań? …. to obóz MAGIC SPORT CAMP jest właśnie dla Ciebie!!!

Bogata oferta zajęć oparta głównie na zabawie sprzyja spontanicznej aktywności dziecka i uczy wielu cennych umiejętności

SZUKASZ NOWYCH CIEKAWYCH WRAŻEŃ – TO SPĘDŹ TĄ ZIMĘ Z MAGIC SPORT CAMP!

  • Rezerwacja

    Zarezerwuj wyjazd dla Twojego dziecka!
    PRZEJDŹ DO REZERWACJI
  • Masz pytania? Zadzwoń!

    +48 536 517 536
  • 1
  • 2