BEZPIECZEŃSTWO

W związku z panującą niepewną sytuacją, kiedy trudno przewidzieć co wydarzy się za kilka miesięcy i pojawiają się obawy czy i jak zarezerwować miejsce na obozie bez ryzyka, pragniemy rozwiać wszelkie wątpliwości i przekazać kilka istotnych informacji, które dadzą Państwu gwarancję bezpiecznych obozów.

REZERWACJA OBOZÓW BEZ RYZYKA
Slider

GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA

Klienci objęci są gwarancją ubezpieczeniową na wypadek zwrotu wpłat za niezrealizowane usługi. Gwarancja Ubezpieczeniowa udzielona jest przez AXA Ubezpieczenia – Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. na kwotę  19156,95 zł.
UBEZPIECZENIE W PRZYPADKU ODWOŁANIA WYJAZDU Z POWODU PANDEMII

W przypadku odwołania obozu z powodu pandemii COVID-19 , klientom przysługuje zwrot 100% wpłaconych środków
OŚWIADCZENIE O ZDROWIU DZIECKA

Aby nasi obozowicze mogli wziąć udział w obozach:

nie mogą w ciągu 14 dni poprzedzających wyjazd:

-  mieć objawów infekcji sugerujących chorobę zakaźną w ciągu 14 dni p

- mieć kontaktu z osobą chorą lub przebywającą na kwarantannie z powodu COVID-19

Oświadczenie zawiera również zgodę na pomiar temperatury dziecka oraz zobowiązanie do odebrania dziecka w ciągu 12 godzin w przypadku wystąpienia niepokojących objawów.

Rodzic lub opiekun prawny potwierdza ten fakt odpowiednim oświadczeniem o zdrowiu dziecka. Oświadczenie musi zostać podpisane w dniu wyjazdu dziecka na obóz

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY

1 16249

Klienci Magic Sport T.N.Bieniek s.c. podlegają dodatkowej ustawowej ochronie Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego (w cenach obozów i kolonii zawarta jest obowiązkowa składka odprowadzana na TFG),który stanowi dodatkowe zabezpieczenie na wypadek niewypłacalności przedsiębiorców turystycznych. W przypadku wyczerpania zabezpieczenia finansowego organizatora turystyki w postaci gwarancji bankowej czy gwarancji ubezpieczeniowej uruchamiane zostają środki Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego w celu zwrotu wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne biur podróży, które utraciły płynność finansową.
PRZESTRZEGAMY WYTYCZNYCH

Przygotowując tegoroczne obozy, szczególną uwagę zwróciliśmy na ścisłe stosowanie się do wytycznych przedstawionych przez Ministerstwo Rozwoju, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny. Zapoznać się z nimi można na stronie rządowej:

Bezpieczny wypoczynek. Wytyczne MEN, GIS i MZ dla organizatorów wypoczynku
BEZPIECZNY OŚRODEK

 

Wszystkie nasze ośrodki i hotele w których organizujemy nasze obozy otrzymały certyfikaty Bezpieczny Obiekt, sygnowane przez Polską Organizację Turystyczną co oznacza, że spełniają wszystkie standardy sanitarne, dotyczące m.in. dezynfekcji pomieszczeń, higieny w kuchni i na stołówce czy w restauracji, izolatek i zasad dotyczących personelu.

Nasze grupy obozowe będą albo jedynymi grupami na ośrodku, albo nie będą miały kontaktu z innymi grupami przebywającymi w tym czasie w ośrodku

Listę wszystkich obiektów można znaleźć tutaj:

https://bezpiecznyobiekt.pot.gov.pl/dla-turysty

BEZPIECZNA REZERWACJA  – ubezpieczenie w przypadku rezygnacji z obozu

Usługa dodatkowa umożliwiająca zwrot 100% kosztów w przypadku rezygnacji z zarezerwowanego wyjazdu na minimum 1 dzień przed turnusem. Ubezpieczyć można się w momencie dokonania rezerwacji turnusu. W ramach ubezpieczenia kosztów rezygnacji oferujemy polisę Signal Iduna.

Szczegółowe warunki Ubezpieczenia Kosztów Imprezy Turystycznej Bezpieczna Rezerwacja znajdują się w OWU ubezpieczenia, które można pobrać  TUTAJ.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji stanowi opłatę bezzwrotną
i dostępne jest w dwóch wariantach:


Podstawowy

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu– 65 zł

Warunki ubezpieczenia


Rozszerzony o ubezpieczenie turystyczne COVID-19

ubezpieczenie od kosztów rezygnacji z wyjazdu+ w przypadku zachorowania na COVID-19 bądź nałożonej kwarantanny -110 zł

Warunki ubezpieczenia
Pomniejszona zaliczka za obóz

 

Obniżyliśmy koszty opłaty rezerwacyjnej za obozy/kolonie. Koszt zaliczki za obóz wynosi 100 zł od uczestnika i płatny jest w ciągu 5 dni od momentu dokonania rezerwacji.
Płatność ratalna

 

System płatności za obozy podzielony jest na raty, które należy zapłacić zgodnie z harmonogramem zawartym w umowie.

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider