Magic Sport Camp

Zielone Szkoły dla Dzieci i Młodzieży

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Zielone szkoły to doskonała okazja dla dzieci i młodzieży, aby połączyć przyjemne z pożytecznym – nabyć nowe umiejętności, zdobyć wiedzę oraz wypocząć w pięknej i przyjemnej okolicy. Takie wyjazdy pozwalają na poznawanie świata, rozwijanie zainteresowań, a także kształtowanie wrażliwości na otaczający nas świat. Nasze biuro podróży dla dzieci i młodzieży zajmuje się organizacją zielonych szkół dla uczniów w każdym wieku.

Zielone szkoły dla dzieci i młodzieży

Magic Sport Camp oferuje zielone szkoły dla dzieci i młodzieży w różnych rejonach Polski. W trakcie pobytu uczestnicy mogą skorzystać z wielu atrakcji, takich jak wycieczki, zajęcia sportowe i artystyczne, warsztaty kulinarne czy edukacyjne.

Zielona szkoła to niecodzienna forma edukacji poza murem szkoły, w naturalnym środowisku. Jej celem jest m.in. edukacja ekologiczna oraz kształtowanie świadomości dotyczącej środowiska wśród dzieci i młodzieży. Zazwyczaj takie lekcje odbywają się w plenerze, w otoczeniu przyrody, w górach lub nad morzem. To nie tylko forma nauki, ale również wypoczynku i relaksu, w którym uczniowie mogą odkrywać bliskość natury i uczyć się szacunku do niej. Zielone szkoły to nie tylko lekcje biologii, ale też lekcje historii, geografii, matematyki i sztuki, które są prowadzone w naturalnym otoczeniu, pozwalając na realne doświadczenia i obserwacje.

Zielone szkoły nad morzem

Jednym z najchętniej wybieranych przez szkoły wariantów są zielone szkoły nad morzem. Taki wypoczynek to nie tylko możliwość kąpieli i plażowania, ale także zwiedzania okolicy i poznawania lokalnej kultury. W Magic Sport Camp dbamy o to, by czas pobytu nad morzem był urozmaicony o wycieczki do pobliskich miast i atrakcji turystycznych, takich jak katedry, zamki, muzea, ale również parki rozrywki.

Zielone szkoły w górach

Dla miłośników aktywnego wypoczynku polecamy zielone szkoły w górach. Oferujemy pobyt w urokliwych miejscowościach w Tatrach, Bieszczadach, Karkonoszach czy Górach Świętokrzyskich. Uczestnicy będą mieli okazję poznać góry i ich przyrodę, a także wziąć udział w różnego rodzaju zajęciach rekreacyjnych i sportowych, takich jak wspinaczka, jazda konna czy spływy kajakowe.

Magic Sport Camp – profesjonalna organizacja zielonych szkół

W Magic Sport Camp zajmuje się organizacją zielonych szkół kompleksowo. W ofercie znajduje się wynajem autokarów, noclegi w atrakcyjnych i komfortowych ośrodkach wypoczynkowych, zdrowe wyżywienie, a także bilety wstępu na atrakcje turystyczne. Dzięki temu nasi klienci mogą skupić się na wypoczynku i nie martwić się o organizację pobytu.

Zielone szkoły dla dzieci i młodzieży to doskonała okazja, aby nauczyć się czegoś nowego, zyskać nowych przyjaciół oraz wypocząć w pięknych okolicznościach przyrody. Magic Sport Camp zapewnia bogaty program wypoczynkowy oraz kompleksową organizację, dzięki czemu każdy pobyt to gwarancja niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy też do zapoznania się z pozostałą ofertą naszych wyjazdów. Organizujemy m.in.:

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider