Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

MAGICSPORTCAMP  pasja, wizja, aktywność

Co nas wyróżnia

 

 

Organizując obozy sportowe dla dzieci za cel stawiamy sobie zadowolenie naszych uczestników, bo to właśnie ich uśmiech jest dla nas najważniejszy. Oferujemy wysoką jakość usług - przykładamy najwyższą wagę do organizacji obozów sportowych, aby zapewnić naszym uczestnikom niesamowite wrażenia i sprawić, że będą to wspomnienia, do których długo po obozie będą  jeszcze chętnie wracać !!! Naszym celem jest zaszczepienie w dzieciach zamiłowania do sportu i innych form aktywności ruchowej.  

Nudzie mówimy stanowcze – NIE!

… bo aktywne wakacje to udane wakacje!

PRZEŻYJ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ PEŁNĄ SPORTOWYCH EMOCJI Z MAGIC SPORT CAMP !!!

ZASTANAWIACIE SIĘ DLACZEGO AKURAT MY???


OTO KILKA POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO SPĘDZIĆ KOLONIE Z MAGIC SPORT CAMP

 

SPRAWDZONA KADRA

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją. Na naszych obozach pracują instruktorzy, którzy na co dzień powadzą zajęcia z dziećmi w naszej firmie.

 


 PROGRAM

Nasze programy obozowe są ciekawe i bogate w atrakcje – pragniemy zapewnić naszym uczestnikom niezapomniane wrażenia. Stawiamy na aktywny wypoczynek!!! Nudzie mówimy stanowcze – NIE !!!

 


DOFINANSOWANIE

Pamiętajcie !!! Wasza pociecha może jechać na kolonie za darmo! Nasze obozy zgłaszane są w Kuratorium Oświaty, dzięki czemu zakłady pracy dofinansowują bądź zwracają Państwu całkowity koszt kolonii! Wystarczy tylko okazać pracodawcy wystawioną przez nas fakturę VAT, oraz zaświadczenie z numerem zgłoszenia wypoczynku. Wystawiamy faktury VAT. Wystawiamy zaświadczenia do zakładów pracy.

 


UBEZPIECZENIE

Bezpieczeństwo Państwa dzieci jest dla nas najważniejsze! Każdy uczestnik naszych kolonii jest przez nas ubezpieczony od następstw nieszczęśliwych wypadków na kwotę 30 000 zł. Zakres ubezpieczenia i świadczeń rozszerzony o: ryzyko związane z wyczynowym uprawianiem sportu (rodzaje wyczynowo uprawianych dyscyplin sportowych: piłka nożna taniec). Świadczenia dodatkowe: zwrot kosztów leczenia, dzienne świadczenie szpitalne, zwrot kosztów rehabilitacji.

 


BEZPIECZEŃSTWO

Każdy turnus jest zarejestrowany w Kuratorium Oświaty zgodnie z rozporządzeniem MEN. Placówki w których przebywamy posiadają niezbędne zezwolenia Rejonowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i Straży Pożarnej.

 


RZETELNOŚĆ

Każde miejsce docelowe oraz ośrodki w których przebywamy odwiedziliśmy i sprawdziliśmy osobiście. Wybierając ośrodek dla naszych obozowiczów stawiamy na komfort, bezpieczeństwo i bogate zaplecze. Wynajmujemy autokary od sprawdzonych przewoźników.

 


PRZEJRZYSTOŚĆ

Podana cena zawiera: realizację programu, dojazd, zakwaterowanie i wyżywienie, ubezpieczenie, bilety wstępu, opiekę medyczną i kadrę pedagogiczną – NIE POBIERAMY ŻADNYCH DODATKOWYCH OPŁAT.

 


FOTORELACJA

Dbamy o to aby, wiedzieli Państwo co aktualnie dzieje się na obozach. Fotorelacja ma charakter codziennego reportażu z życia obozowiczów :-) Zdjęcia z każdego dnia codziennie są umieszczane na naszym fanpage’u na Facebook’u.

 


NIESPODZIANKI

Każdy uczestnik naszych kolonii otrzymuje pamiątkowy gadżet, który będzie wspaniałą pamiątką wspólnie spędzonych wakacji. Na naszych uczestników czeka również wiele dodatkowych nagród, które będą mogli zdobyć w różnorodnych konkursach.

 


Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdych organizowanych kolonii zyskaliśmy Państwa zaufanie i grono stałych klientów.
Za co serdecznie dziękujemy!

SPORTOWE POZDROWIENIA !!!

 • Rezerwacja

  Jesteście gotowi na prawdziwą przygodę?
  Zarezerwuj bilet dla swojego dziecka
  PRZEJDŹ DO REZERWACJI
 • Masz pytania? Zadzwoń!

  +48 536 517 536
 • 1
 • 2