Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

MAGICSPORTCAMP  pasja, wizja, aktywność

SZKOLENIE NARCIARSKIE dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat

 

 

 

 SZKOLENIE NARCIARSKIE dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat

NAUKA OD PODSTAW ORAZ DOSKONALENIE SKUTECZNEJ I BEZPIECZNEJ JAZDY NA NARTACH W GRUPKACH DOSTOSOWANYCH POD WZGLĘDEM UMIEJĘTNOŚCI:

- WSZYSTKIE POZIOMY ZAAWANSOWANIA

- DODATKOWA POMOC OPIEKUNKI NA STOKU

- TRENINGI SPORTOWE na tyczkach wideo analiza

Nasi instruktorzy zarażą Cię pasją i miłością do sportów zimowych!

 

Kursy przeznaczone dla dzieci, które będą miały pierwszy raz na nogach narty jak i tych, które doskonalą narciarskie rzemiosło.

Szkolenie odbywa się w grupach podzielonych według wieku i poziomu umiejętności, zgodnie z poniższym, szczegółowym programem. Zajęcia odbywają się na trasach od zielonych (łatwych) do czerwonych (trudniejszych).

Przedstawiamy szkolenie, które ma na celu poprawę dynamiki, korektę sylwetki oraz zwiększenie bezpieczeństwa jazdy. Już po jednym dniu są widoczne postępy – dziecko skutecznie przygotowuje się do jazdy ciętym skrętem między bramkami.

Wszystkie zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką, rozjeżdżaniem oraz ustawianiem tyczek. Sam trening na tyczkach trwa od 2 do 3 godzin. Pozostały czas jest poświęcony na jazdę zadaniową, która doskonali technikę. Nie zapominamy o rozciąganiu mięśni po zajęciach.

Około 13.00 kursanci udają się z instruktorami na lunch, po którym zajęcia są kontynuowane. Rodzice odbierają dzieci w umówionym miejscu dopiero o 16.00 – wcześniej mają czas wyłącznie dla siebie.

Instruktor objaśnia techniki jazdy sportowej, instruuje, koryguje błędy i demonstruje odpowiednie ustawienie. Ćwiczenia są dobierane indywidualnie, co zwiększa skuteczność szkolenia, a instruktor stale monitoruje postępy kursantów. W trakcie zajęć nie brakuje dobrej zabawy – na przykład w czasie jazdy w parach, „po śladzie” czy w formie wyścigów.

Ważnym elementem szkolenia są videoanalizy. Trener udziela wskazówek na podstawie nagranych przejazdów. Kursant wie, kiedy i w jaki sposób popełnia błąd. Przeprowadzenie analizy dla grupy sportowej jest możliwe nawet w trakcie lunchu lub bezpośrednio na stoku.


Nauka od podstaw oraz doskonalenie techniki jazdy na nartach w grupach dostosowanych pod względem umiejętności i wieku. O utworzeniu grupy decyduję ilość zgłoszeń.

Możliwość szkolenia jednocześnie rodziców, w przypadku uzbierania grupy.

Zapisu można dokonać pod nr. Tel. 536 517 536 bądź drogą elektroniczną na adres e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie zawierające następujące informacje: imię nazwisko dziecka, rodzica (w przypadku szkolenia opiekuna) termin/ny szkolenia, numer telefonu.

 • Rezerwacja

  Jesteście gotowi na prawdziwą przygodę?
  Zarezerwuj bilet dla swojego dziecka
  PRZEJDŹ DO REZERWACJI
 • Masz pytania? Zadzwoń!

  +48 536 517 536
 • 1
 • 2