Download Freewww.bigtheme.net/joomla Joomla Templates Responsive

MAGICSPORTCAMP  pasja, wizja, aktywność

Przedszkole narciarskie skierowane do dzieci w wieku od 4 lat do 6lat (Beskidek- Szczyrk Kaimówka)

 

 

 

Przedszkole narciarskie skierowane do dzieci w wieku od 4 lat do 6lat (Beskidek- Szczyrk Kaimówka)

GŁÓWNYM CELEM PRZEDSZKOLA JEST PRZYZWYCZAJENIE DZIECI DO NOWYCH WARUNKÓW I OTOCZENIA, A TAKŻE OSWOJENIE ICH ZE SPRZĘTEM I PODSTAWOWYM PORUSZANIEM SIĘ NA NARTACH

- NAUKA POPRZEZ ZABAWĘ
- POMOC OPIEKUNKI NA STOKU
- MAŁE GRUPY (DO 5 OSÓB)
- KURSY 1-5 DNIOWE
- ZAWODY NARCIARSKIE Z NAGRODAMI

 

Do udziału w zajęciach przedszkola narciarskiego zapraszamy dzieci od 4 roku życia. Młodszym oraz mniej zdecydowanym dzieciakom polecamy na początek zajęcia indywidualne. Dbamy o jakość zajęć dlatego w zajęciach uczestniczy duża ilość trenerów. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu narciarskiego dla dzieci. Jeżeli Twoje dziecko urodzone jest w latach 2014-2016, jest chętne do zabawy, a zarazem nauki ta oferta skierowana jest do Ciebie! Plan jest prosty. O 11.00 wszystkie dzieci zbierają się na stoku, zaczynamy od rozgrzewki i poprzez gry i wspólne zabawy przechodzimy do nauki jazdy na nartach. Cały czas czuwają przy nas czujne animatorki, które zawsze w chwili zatęsknienia dziecka za rodzicem, bądź zmęczenia są gotowe zająć się dzieckiem.

Dzieci stawiające pierwsze kroki na nartach z przerwą na obiad i odpoczynkiem, szkolenie prowadzone jest po przez zabawę z wykorzystaniem infrastruktury dla dzieci oraz z wykorzystaniem odpowiednich przyborów.

Zapisu można dokonać pod nr. Tel. 536 517 536 bądź drogą elektroniczną na adres e-mail- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgłoszenie zawierające następujące informacje: imię nazwisko dziecka, rodzica (w przypadku szkolenia opiekuna) termin/ny szkolenia, numer telefonu.

Możliwość szkolenia jednocześnie rodziców, w przypadku uzbierania grupy.

 • Rezerwacja

  Jesteście gotowi na prawdziwą przygodę?
  Zarezerwuj bilet dla swojego dziecka
  PRZEJDŹ DO REZERWACJI
 • Masz pytania? Zadzwoń!

  +48 536 517 536
 • 1
 • 2