fbpx


Magic Sport Camp

Obozy Młodzieżowe 2024
Kolonie
i obozy 2024
obozy w
europie
Majówka dla dorosłych
Dzień
dziecka 2024
Polska
Włochy
Narty
snowboard
Tematyczno
sportowe
Wszystkie
obozy w europie
młodzieżowe
morze
Młodzieżowe
góry
chill
relax
aktywne
sportowe
imprezowo-
rozrywkowe
tematyczne
młodzieżowe
samolotem
wszystkie młodzieżowe
morze
góry
wakacyjny
chill
aktywne
sportowe
fit
beauty
akrobatyczne
tematyczne
konne
pływackie
piłkarskie
taneczne
tiktok
fit
beauty
akrobatyczne
multisport
wszystkie
aktywne
sportowe
językowe
azjatyckie
przygodowe
glampingowe
survivalowe
minecraft
nerf
wszystkie
tematyczne
malta
włochy
chorwacja
grecja
Hiszpania
aktywne
sportowe
tematyczne
morze
góry
europa
chill
relax
azjatyckie
językowe z
native speakerami
przygodowe
pierwsza
kolonia
pokemon
glampingowe
survivalowe
minecraft
nerf
dla
chłopaków
dla
dziewczyn
wszystkie tematyczne
konne
pływackie
piłkarskie
taneczne
tiktok
fit
beauty
akrobatyczne
wszystkie
aktywne
sportowe
sportowe
aktywne
rozwojowe
majówka
2024
ftiness
balance
camp
squash
camp
malta
włochy
chorwacja
grecja
Hiszpania
Slider

Wyszukiwarka

Rodzaj imprezy

Miejsce

Termin

Profil

Wiek

Miasto wyjazdu

Zimowiska 2024 - Obozy Zimowe dla Dzieci i Młodzieży

Magic Sport Camp organizuje niezapomniane obozy zimowe dla dzieci i młodzieży. W naszej ofercie znajdują się zarówno zimowiska dla dzieci, kolonie zimowe, jak i obozy zimowe dla młodzieży za granicą. Dzięki profesjonalnej, doświadczonej kadrze, starannie opracowanym programom oraz zakwaterowaniu w obiektach o wysokim standardzie, jesteśmy w stanie zagwarantować, że każdy wyjazd na ferie z nami będzie niezapomniany. Najlepszą recenzją są nasi młodzi uczestnicy, którzy co roku wracają na kolejne obozy dla dzieci.

Zimowiska dla dzieci – atrakcje i zabawy na śniegu

Zimowisko dla dzieci to doskonała okazja, aby cieszyć się zimowymi atrakcjami. Magic Sport Camp organizuje zimowiska dla dzieci w różnych miejscach w Polsce, m.in. w Karkonoszach, Tatrach, oraz obozy zimowe za granicą. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach związanych z nauką jazdy na nartach i snowboardzie, a także korzystania z rozrywek takich jak kulig, jazda na sankach, codzienne zabawy na śniegu, wyjścia do pobliskich atrakcji turystycznych i wieczorne atrakcje.

Obozy zimowe dla dzieci – aktywny wypoczynek na śniegu

Kolonia zimowa to doskonała propozycja dla miłośników sportów zimowych oraz okazja dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji ich spróbować do postawienia pierwszych kroków na nartach, snowboardzie czy łyżwach. Magic Sport Camp organizuje kolonie zimowe oraz obozy narciarskie i snowboardowe, które są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. W programie kolonii znajdują się zajęcia z nauki jazdy na nartach i snowboardzie, zabawy na śniegu, konkursy, a także dodatkowe atrakcje. Oferujemy także rekreacyjne i tematyczne obozy zimowe dla dzieci, związane z ich zainteresowaniami. 

Obozy zimowe za granicą – idealna propozycja dla młodzieży

Bardziej doświadczeni fani białego szaleństwa mogą skorzystać z naszej oferty wyjazdów za granicę. Obozy zimowe za granicą organizowane są tam, gdzie śniegu nigdy nie brakuje, a stoki zachęcają do szusowania przez wiele godzin dziennie. Wybierz zimowy obóz snowboardowy lub dla narciarzy o różnych poziomach zaawansowania, a wkrótce Twoje dziecko zaskoczy Cię rozwojem swoich umiejętności. Nasze obozy zimowe dla młodzieży przeznaczone są dla dzieci w wieku 13–19 lat

Niezapomniane kolonie zimowe dla dzieci i młodzieży z Magic Sport Camp

Jeśli Twoje dziecko uwielbia sporty zimowe, to oferta kolonii zimowych firmy Magic Sport Camp będzie dla niego idealna. W ofercie znajdują się kolonie zimowe dla dzieci i młodzieży, które są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Dzięki temu uczestnicy mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności pod okiem profesjonalistów i zdobywania nowych doświadczeń. Polecamy również nasze obozy rekreacyjne w terminach ferii, na których dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania. Niezależnie od tego, jaki motyw wyjazdu wybierzesz, z Magic Sport Camp masz pewność, że Twoje dziecko będzie bezpieczne i wróci zadowolone. Nasze zimowiska w górach i ferie narciarskie dla dzieci to strzał w dziesiątkę!

A jeśli myślisz już o atrakcjach na lato, sprawdź nasze zielone szkoły, kolonie letnie czy specjalne oferty takie jak glamping z dziećmi

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider