Magic Sport Camp

Obozy i Kolonie dla Dzieci w Polsce i Zagranicą - Biuro Podróży Magic Sport Camp

W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

ZAGRANICZNE

Chcesz, by Twoje dziecko przeżyło niezapomniane wakacje? Obozy za granicą z Magic Sport Camp to gwarancja dobrej zabawy, aktywnego wypoczynku i widoków, które zapierają dech w piersiach. Organizujemy wyjazdy do najbardziej słonecznych europejskich krajów, takich jak Włochy, Hiszpania i Chorwacja. Sprawdź, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty.

Obozy za granicą – odpoczynek pełen wrażeń

Obozy zagraniczne dla dzieci to świetna alternatywa dla kolonii w Polsce – nieznane dotąd miejsca, niecodzienne widoki i ekscytujące atrakcje stanowią idealny przepis na udany wyjazd. Wybierając Magic Sport Camp, nie musisz się martwić, że Twoja pociecha będzie się nudzić podczas wakacji. Organizujemy kolonie za granicą od wielu lat i wiemy, jak zadbać o bogaty, angażujący program. Podczas wyjazdów uczestnicy mogą wziąć udział w wielu ciekawych aktywnościach, takich jak wspólne ogniska, dyskoteki i rozgrywki sportowe. Nie brakuje też możliwości wykazania się kreatywnością i zdobycia nowych umiejętności, np. poprzez naukę nurkowania. Obozy zagraniczne dla młodzieży to doskonała okazja, by wypocząć w aktywny sposób i bawić się w towarzystwie rówieśników.

Jeśli chcesz, by Twoje dziecko w pełni wykorzystało pobyt w innym kraju, możesz zapisać je na dodatkowo płatne wycieczki fakultatywne. To szansa, by odwiedzić nowe, ciekawe miejsca, lepiej poznać historię i kulturę danego państwa, a także spróbować ekscytujących aktywności i stworzyć wspomnienia na całe życie.

Obozy zagraniczne dla dzieci i młodzieży – gwarancja bezpieczeństwa

Zastanawiasz się, czy kolonie zagraniczne dla dzieci z Magic Sport Camp to dobry wybór? Jeśli nie przekonał Cię bogaty program, weź pod uwagę wysokie standardy bezpieczeństwa, jakie zapewniamy uczestnikom.

 • Profesjonalna kadra – zatrudniamy doświadczonych i świetnie wykwalifikowanych opiekunów oraz trenerów, którzy mają za sobą wiele wyjazdów z dziećmi i młodzieżą.
 • Miejscowa opieka medyczna – wiemy, jak reagować i gdzie się udać w nieprzewidzianych sytuacjach.
 • Pełna ochrona – uczestnicy obozów są objęci ubezpieczeniem.
 • Sprawdzeni przewoźnicy – podróże przebiegają w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

Rozumiemy, że obozy za granicę dla młodzieży mogą być stresujące dla rodziców, dlatego zapewniamy możliwość kontaktu z kierownikiem kolonii. Regularnie publikujemy też fotorelacje z wyjazdów na naszym fanpage'u. Nie musisz więc martwić się o brak informacji – robimy wszystko, by obozy dla dzieci były dla rodziców spokojnym czasem i okazją do odpoczynku.

Magic Sport Camp – kolonie za granicą w komfortowych obiektach

Kolonie zagraniczne dla młodzieży z Magic Sport Camp obejmują zakwaterowanie w komfortowych, dobrze wyposażonych i atrakcyjnie położonych obiektach. Dzięki temu uczestnicy mają odpowiednie warunki do odpoczynku po dniach pełnych wrażeń. Cena obozów zawiera także wyżywienie – pożywne posiłki będące źródłem energii potrzebnej do codziennych szaleństw. Organizowane przez nas kolonie dla dzieci zagraniczne to gwarancja pełnej satysfakcji – zarówno po stronie dzieci, jak i rodziców. Zapraszamy do rezerwacji!

Zachęcamy również do zapoznania się z pozostałą ofertą Magic Sport Camp. Organizujemy kolonie letnie w Polsce, a także obozy zimowe, na których dzieci mogą uczyć się jazdy na nartach i snowboardzie pod okiem doświadczonych instruktorów.

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider