Magic Sport Camp

Zimowiska za Granicą 2024 - Obozy Zimowe dla Dzieci i Młodzieży - Biuro Podróży Magic Sport Camp

Wyślij swoje dziecko na ferie marzeń – obozy zimowe za granicą to idealna propozycja dla najmłodszych fanów sportu i zimowego szaleństwa. W Magic Sport Camp organizujemy wyjazdy do najbardziej atrakcyjnych europejskich lokalizacji, takich jak Włochy. Uczestnicy mogą liczyć na piękne widoki, idealne warunki do szusowania i mnóstwo dobrej zabawy w gronie rówieśników. Dlaczego warto nam zaufać? Bezpieczeństwo i zadowolenie dzieci są dla nas priorytetem. Sprawdź, jak wyglądają ferie zimowe za granicą z Magic Sport Camp.

Obozy zimowe za granicą – oferta

Nie chcesz, by Twoje dziecko spędziło ferie w domu, przed telewizorem lub komputerem? Wyślij je na obóz z Magic Sport Camp – na naszych zimowiskach nie ma mowy o nudzie. Każdego roku organizujemy wyjazdy sportowe i tematyczne, a do najpopularniejszych należą obozy narciarskie i obozy snowboardowe dla dzieci. Jeździmy do najlepszych kurortów narciarskich w Europie – stoki są tam świetnie przygotowane do jazdy, a pogoda sprzyja śnieżnym szaleństwom. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko wróci z wyjazdu zachwycone.

Podczas obozów narciarskich i snowboardowych z Magic Sport Camp uczestnicy mają szansę szlifować umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów i trenerów. To wyjazdy zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych dzieci, które mają już pierwsze zjazdy za sobą. Kadra zawsze dostosowuje program i poziom zajęć do umiejętności uczestników, więc nie ma ryzyka, że ktoś sobie nie poradzi – dbamy o to, by wszyscy czuli się na wyjazdach dobrze i byli bezpieczni.

Aktywne ferie za granicą to skuteczny sposób, by rozwijać w najmłodszych pasję do sportu, a przy okazji zapewnić im świetną zabawę. Sprawdź, jakie obozy zimowe organizujemy w nadchodzącym sezonie i zafunduj dziecku niezapomnianą przygodę!

Dlaczego warto wybrać ferie za granicą z Magic Sport Camp?

Organizując ferie z dziećmi za granicą, przykładamy dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa. Jesteśmy przygotowani na różne, nieprzewidziane sytuacje – uczestnicy są objęci ubezpieczeniem i mają zagwarantowaną opiekę medyczną na miejscu. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami, a nasza kadra składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych opiekunów, trenerów oraz animatorów, więc nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo dziecka podczas podróży ani samego pobytu. 

Ferie za granicą z Magic Sport Camp wyróżniają się również bogatymi programami, które zapewniają dzieciom masę rozrywki. Oprócz zajęć sportowych organizujemy różnego rodzaju zabawy, konkursy i wieczory tematyczne. Wszystko po to, by dzieci przez cały czas miały, co robić i mogły tworzyć piękne wspomnienia na lata. Nasze obozy odbywają się bardzo dobrych hotelach, a standard zakwaterowania i jakość wyżywienia są na wysokim poziomie. Twoje dziecko na pewno będzie zadowolone z wyjazdu!

Ferie zimowe za granicą – dołącz do grona zadowolonych klientów

Obozy zimowe za granicą z Magic Sport Camp cieszą się bardzo dobrymi opiniami – zarówno dzieci, które wracają z wyjazdów zachwycone, jak i rodziców. Podczas zimowisk na bieżąco publikujemy fotorelacje i umożliwiamy kontakt z kierownikiem obozu. Dzięki temu wyjazd dziecka nie jest dla rodziców stresujący. Wręcz przeciwnie, to świetna okazja, by odpocząć ze świadomością, że dziecko dobrze się bawi i jest bezpieczne. Dołącz do grona zadowolonych klientów naszej firmy – wiele osób decyduje się na wyjazdy z nami co roku, a to najlepszy dowód, że warto nam zaufać.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Magic Sport Camp. Organizujemy ferie za granicą, obozy zimowe w Polsce, a także letnie obozy dla dzieci w wielu atrakcyjnych lokalizacjach. 

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider