Magic Sport Camp

Wyszukiwarka

Rodzaj imprezy

Miejsce

Termin

Profil

Wiek

Miasto wyjazdu

Obozy Taneczne dla Dzieci i Młodzieży Lato 2024 - Kolonie

Obóz taneczny z Magic Sport Camp to okazja, by rozwijać swoje umiejętności, odkrywać pasje i talenty pod okiem doświadczonych instruktorów. Organizujemy wyjazdy do atrakcyjnych miejscowości zlokalizowanych m.in. nad polskim morzem. Każdy dzień obozu to zupełnie nowe przygody i wyzwania. Uczestnicy biorą udział w treningach tanecznych, a także kreatywnych zajęciach, wspólnych grach, zabawach i spotkaniach integracyjnych. Jedno jest pewne – Twoje dziecko nie będzie miało czasu, żeby się nudzić. Oferta Magic Sport Camp obejmuje kolonie taneczne w różnych formach. Organizujemy m.in. wyjazdy Dance&Tik-Tok, podczas których uczymy się choreografii znanych z mediów społecznościowych. Brzmi jak coś dla Twojego dziecka? W takim razie zapraszamy do zapisów!

Obóz taneczny, czyli dużo ruchu i świetnej zabawy

Obozy taneczne dla dzieci to świetny pomysł na aktywne wakacje w rytmach muzyki. Podczas wyjazdów uczestnicy mają szansę doskonalić technikę różnych stylów tanecznych i podjąć się wielu ciekawych wyzwań. Jak dokładnie wyglądają kolonie? Obóz taneczny dla dzieci to przede wszystkim codzienne treningi i praca nad choreografią. Aby nie było nudno, wplatamy w zajęcia różne atrakcje: wymyślamy wyzwania, nagrywamy teledyski, uczymy się wyrażania emocji poprzez ruch.

To jednak nie wszystko – po zakończeniu treningów czas na kolejne punkty programu. Nasza kadra organizuje m.in. kreatywne konkursy, gry i zabawy, aktywności na świeżym powietrzu i wieczory filmowe. Dzieci mogą odpoczywać podczas wspólnych ognisk, bawić się na dyskotekach i zdobywać nowe umiejętności w gronie przyjaciół – atrakcji nie brakuje. Obozy taneczne dla młodzieży i dzieci to również wycieczki w ciekawe miejsca i wspólne zwiedzanie okolicy. Twoja pociecha na pewno będzie się dobrze bawić i wróci do domu z mnóstwem miłych wspomnień.

Obozy taneczne – bezpieczny wypoczynek w atrakcyjnych hotelach

Organizując obozy dla dzieci, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort i bezpieczeństwo uczestników. Co to oznacza w praktyce?

 • Twoje dziecko będzie pod opieką doświadczonej i odpowiednio przeszkolonej kadry.
 • Uczestnicy obozów są objęci ubezpieczeniem i mają zagwarantowaną opiekę medyczną.
 • Każdy obóz taneczny dla młodzieży i dzieci zostaje zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Katowicach.
 • Zapewniamy stały kontakt z kierownikiem obozu i wstawiamy relacje z wyjazdów na naszym Facebooku.
 • Wybieramy sprawdzonych przewoźników.

Warto podkreślić też, że organizujemy kolonie taneczne dla dzieci w bardzo dobrych hotelach i ośrodkach – większość obiektów posiada baseny oraz SPA. Twoje dziecko spędzi więc wakacje w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Magic Sport Camp. Oprócz wyjazdów tanecznych organizujemy kolonie letnie dla miłośników survivalu, pływania, piłki nożnej i wielu innych aktywności. A może interesuje Cię glamping z dziećmi? Wybór obozów jest duży, więc bez problemu znajdziesz coś, co zaciekawi Twoją pociechę.

Sprawdź naszą ofertę: 

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider