Magic Sport Camp

Wyszukiwarka

Rodzaj imprezy

Miejsce

Termin

Profil

Wiek

Miasto wyjazdu

Obozy Akrobatyczne 2024 - Kolonie dla Dzieci i Młodzieży

Obozy akrobatyczne

W MagicSportCamp przenosimy się na dosłownie na wyższy poziom! Nasze obozy akrobatyczne dla dzieci i młodzieży to nie tylko szansa na rozwijanie umiejętności akrobatycznych, ale również niezapomniane doświadczenie pełne radości, przygód i nowych przyjaźni. 

Nasze kolonie akrobatyczne zostały stworzone z myślą o młodych entuzjastach trudnej, ale fascynującej sztuki. W ofercie MagicSportCamp dostarczamy niezapomniane wakacyjne doświadczenie, pełne rozbudowania umiejętności i rozwijania tej niezwykłej pasji.

Dlaczego warto wybrać obozy akrobatyczne od MagicSportCamp?

Obóz akrobatyczny to nie tylko fantastyczna zabawa, ale przede wszystkim możliwość rozwoju akrobatycznych umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. W MagicSportCamp łączymy naukę z zabawą, tworząc najbardziej ekscytujące obozy akrobatyczne dla dzieci i młodzieży!

Nasze obozy to:

 • Instruktorzy pasjonaci

Nasze obozy prowadzą doświadczeni instruktorzy akrobatyki, którzy nie tylko posiadają solidne kwalifikacje, ale także inspirują i przekazują pasję do sztuki akrobatycznej.

 • Program dopasowany do różnych poziomów zaawansowania

Bez względu na poziom zaawansowania, nasze zajęcia są dostosowane do indywidualnych umiejętności każdego uczestnika. Od pierwszych kroków po zaawansowane elementy – każdy znajdzie coś dla siebie.

 • Bezpieczeństwo podczas każdej aktywności

Dbamy o bezpieczeństwo naszych uczestników na każdym etapie aktywności. Pracujemy nad techniką, równowagą i świadomością ciała.

 • Rozwój indywidualny i grupowy

MagicSportCamp to nie tylko doskonalenie umiejętności, ale także rozwijanie współpracy w grupie i budowanie pewności siebie poprzez osiąganie nowych umiejętności. 

 • Bogaty program

MagicSportCamp to nie tylko o nauce trików. Stawiamy również na rozwijanie kreatywności i wyrazu artystycznego poprzez różnorodne zajęcia plastyczne i sceniczne. Nasza oferta to nie tylko zajęcia akrobatyczne, ale także różnego rodzaju atrakcje oraz wycieczki.

 • Nowe przyjaźnie i znajomości

Wspólna pasja to doskonała okazja do zawarcia nowych, trwałych przyjaźni. Kolonia akrobatyczna to nowi znajomi na lata.

Różnorodność w MagicSportCamp– nie tylko obozy akrobatyczne

W ofercie MagicSportCamp znajdują się także obozy młodzieżowe oraz obozy dla dzieci. Każda z nich jest przez nas starannie przygotowywana, mając na uwadze różnorodność zainteresowań oraz poziom zaawansowania naszych uczestników. Nasze kolonie letnie cieszą się dużą popularnością, a "nasze" dzieci i młodzież chętnie do nas wracają.

Nie czekaj, dołącz do nas!

Sprawdź, jak fascynujący może być obóz akrobatyczny i dołącz do grona naszych zadowolonych uczestników. Niezależnie od doświadczenia, każdy znajdzie coś dla siebie. Zapewniamy profesjonalizm, bezpieczeństwo i mnóstwo dobrej zabawy. Razem z nami, Twoje dziecko przeżyje niezapomnianą przygodę, rozwijając nie tylko umiejętności akrobatyczne, ale również kreatywność, pewność siebie i pasję do ruchu. Czekamy na naszych małych artystów na obozach MagicSportCamp! Dołącz do nas i przeżyj wakacje pełne niesamowitych akrobatycznych doświadczeń z MagicSportCamp!

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider