Magic Sport Camp

Wyszukiwarka

Rodzaj imprezy

Miejsce

Termin

Profil

Wiek

Miasto wyjazdu

Obozy Piłkarskie dla Dzieci i Młodzieży Lato 2024 - Campy i Kolonie Sportowe dla Piłkarzy

Twoje dziecko najchętniej nie schodziłoby z boiska? Marzy, by grać jak największe gwiazdy futbolu? W takim razie nasze obozy piłkarskie na pewno przypadną mu do gustu! Organizujemy wyjazdy dla dzieci i młodzieży, podczas których nie da się nudzić. Codzienne treningi, sportowe wyzwania, zajęcia integracyjne, konkursy, wycieczki do ciekawych miejsc – to tylko część atrakcji, które czekają na Twoją pociechę. Dlaczego my? W Magic Sport Camp organizujemy obozy piłkarskie dla dzieci z myślą o świetnej zabawie, ale przede wszystkim bezpieczeństwie uczestników. Nie musisz martwić się o swoją pociechę – spędzi niezapomniane chwile i rozwinie swoją pasję pod okiem doświadczonej kadry. Zrób dziecku wyjątkowy prezent – zapisz je na kolonie piłkarskie z Magic Sport Camp!

Jak wyglądają nasze obozy piłkarskie?

Organizując obozy piłkarskie dla dzieci, dbamy o bogaty program zajęć. Z jednej strony na uczestników czeka masa sportowych emocji: treningi, piłkarskie wyzwania, sesje zdjęciowe, możliwość szlifowania techniki gry. Z drugiej dzieci mają szansę bawić się również poza boiskiem, np. podczas zajęć na basenie, wieczornych dyskotek, wspólnych seansów filmowych czy ognisk. Nie ma więc mowy o monotonii.

Oprócz udziału w treningach i różnego rodzaju zajęciach uczestnicy mają też szansę pozwiedzać. Organizujemy wycieczki do najciekawszych miejsc w okolicy, by jeszcze bardziej urozmaicić nasze obozy dla dzieci. Co z odpoczynkiem? Bez obaw – podczas wyjazdów dzieci są zakwaterowane w ośrodkach i hotelach o wysokim standardzie. Po dniu pełnym wrażeń Twoja pociecha będzie więc mogła odpocząć w komfortowych warunkach i porządnie się wyspać przed kolejnymi atrakcjami. Letnie i zimowe obozy piłkarskie z Magic Sport Camp są zaplanowane z myślą o potrzebach dzieci w różnym wieku.

Bezpieczne obozy piłkarskie dla dzieci

Stresujesz się na samą myśl o wysłaniu swojej pociechy na kolonie? Niepotrzebnie. Wszystkie obozy piłkarskie dla młodzieży i młodszych dzieci z naszej oferty spełniają wysokie standardy bezpieczeństwa.

 • Kadra Magic Sport Camp – trenerzy, instruktorzy, opiekunowie, kierownicy i animatorzy – to osoby doświadczone w pracy z dziećmi, w większości zatrudnione u nas na stałe.
 • Organizowane przez nas letnie obozy piłkarskie są zgłaszane do Kuratorium Oświaty w Katowicach.
 • Podczas wyjazdów uczestnicy są objęci ubezpieczeniem i mają dostęp do opieki medycznej.
 • Zapewniamy całodobowy kontakt do kierownika obozu i na bieżąco publikujemy relacje z wyjazdów w mediach społecznościowych.
 • Korzystamy z usług sprawdzonych przewodników.

Sprawdź naszą ofertę: 

Masz więc pewność, że Twoje dziecko jest z nami bezpieczne.

Sprawdź też inne kolonie letnie i zimowiska, które organizujemy. Obóz pływacki? Wakacje w stylu fit and beauty? A może glamping z dziećmi? Oferta Magic Sport Camp jest rozbudowana, więc na pewno znajdziesz coś dla swojej pociechy.

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider