Magic Sport Camp

Obozy Sportowe dla Dzieci i Młodzieży - Kolonie Treningowe - Biuro Podróży Magic Sport Camp

Obozy sportowe z Magic Sport Camp to propozycja dla dzieci, które lubią spędzać czas aktywnie – uprawiając swój ulubiony sport. Organizujemy m.in. wyjazdy pływackie, piłkarskie, taneczne i konne. Co wyróżnia naszą ofertę? Przede wszystkim bogaty program dopasowany do wieku uczestników. Oprócz treningów na obozach odbywa się wiele innych, równie ciekawych zajęć: wspólne gry, zabawy, konkursy i wyzwania. W planie są też wycieczki, podczas których najmłodsi odkrywają pobliskie atrakcje. Każdy obóz sportowy z Magic Sport Camp to szansa, by rozwijać swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów, a przy okazji świetnie się bawić w gronie rówieśników. Jeśli Twoja pociecha nie ma jeszcze planów na wakacje, koniecznie sprawdź kolonie letnie z naszej oferty!

Obozy sportowe – aktywne wakacje w najlepszych hotelach

Nasze obozy treningowe to ekstremalna dawka pozytywnych wrażeń. Podczas wyjazdów dzieci spędzają czas tak, jak lubią – grając w swoje ulubione gry, jeżdżąc konno, szalejąc w wodzie czy tańcząc na parkiecie. Mają też szansę, by poznać nowych przyjaciół, z którymi dzielą zainteresowania, i wspólnie przeżywać niezapomniane przygody. Obozy sportowe dla dzieci są świetną alternatywą dla wakacji spędzonych w domu, przed telewizorem czy komputerem. W końcu ruch to zdrowie, a towarzystwo rówieśników – gwarancja świetnej zabawy!

Organizujemy kolonie sportowe w atrakcyjnych miejscowościach, takich jak Bukowina Tatrzańska, Małe Ciche, Władysławowo czy Grzybowo. Uczestnicy mają więc szansę uprawiać swoje ulubione aktywności w pięknym otoczeniu. Co więcej, każdy obóz sportowy dla młodzieży i dzieci obejmuje zakwaterowanie w hotelu o wysokim standardzie – jeśli chodzi o jakość obiektów noclegowych, jesteśmy zdecydowanym liderem w branży. Twoja pociecha będzie więc mogła wypocząć w komfortowych warunkach.

Obóz sportowy Magic Sport Camp – bezpieczeństwo przede wszystkim

Nie bez powodu nasza firma cieszy się dużym zaufaniem i bardzo dobrymi opiniami rodziców. Wynika to z faktu, że organizując kolonie sportowe dla dzieci, przykładamy dużą wagę do kwestii bezpieczeństwa. To dla nas absolutny priorytet. Dlaczego warto wybrać Magic Sport Camp?

 • Jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych, a każdy obóz sportowy dla dzieci zostaje zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Katowicach.
 • Uczestnicy wyjazdów są objęci ubezpieczeniem i opieką medyczną.
 • Stawiamy na sprawdzonych przewoźników.
 • Dzieci są pod opieką doświadczonej i zaangażowanej kadry.
 • Relacjonujemy obozy sportowe dla młodzieży i dzieci w mediach społecznościowych, by rodzice byli na bieżąco.

Dzięki temu masz pewność, że obóz sportowy dla dzieci z Magic Sport Camp to dobry wybór, a Twoja pociecha wróci do domu cała, zdrowa i przeszczęśliwa.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Organizujemy aktywne obozy dla dzieci, kolonie sportowe dla młodzieży, glamping z dziećmi oraz wiele innych wyjazdów – w Polsce i za granicą.

Sprawdź naszą ofertę: 

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider