Magic Sport Camp

Zima 2024
Obozy Młodzieżowe 2024
Kolonie
i obozy 2024
obozy w
europie
Wyjazdy dla dorosłych
Dzień
dziecka 2024
Polska
Włochy
Narty
snowboard
Tematyczno
sportowe
Wszystkie
obozy w europie
młodzieżowe
morze
Młodzieżowe
góry
chill
relax
aktywne
sportowe
imprezowo-
rozrywkowe
tematyczne
młodzieżowe
samolotem
wszystkie młodzieżowe
morze
góry
wakacyjny
chill
aktywne
sportowe
fit
beauty
akrobatyczne
tematyczne
konne
pływackie
piłkarskie
taneczne
tiktok
fit
beauty
akrobatyczne
multisport
wszystkie
aktywne
sportowe
językowe
azjatyckie
przygodowe
glampingowe
survivalowe
minecraft
nerf
wszystkie
tematyczne
malta
włochy
chorwacja
grecja
Hiszpania
aktywne
sportowe
tematyczne
morze
góry
europa
chill
relax
azjatyckie
językowe z
native speakerami
przygodowe
pierwsza
kolonia
pokemon
glampingowe
survivalowe
minecraft
nerf
dla
chłopaków
dla
dziewczyn
wszystkie tematyczne
konne
pływackie
piłkarskie
taneczne
tiktok
fit
beauty
akrobatyczne
wszystkie
aktywne
sportowe
sportowe
aktywne
rozwojowe
majówka
2024
ftiness
balance
camp
squash
camp
malta
włochy
chorwacja
grecja
Hiszpania
Slider

Wyszukiwarka

Rodzaj imprezy

Miejsce

Termin

Profil

Wiek

Miasto wyjazdu

Obozy młodzieżowe

Obozy Młodzieżowe

Podkategorie

Obozy młodzieżowe w Magic Sport Camp to nie tylko niezapomniane chwile pełne przygód, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można odkryć nowe pasje i nawiązać cenne relacje z rówieśnikami. Skierowane do starszych uczestników, nasze obozy oferują unikalne doświadczenia, dostosowane do zainteresowań młodzieży. Mogą tu czerpać radość z aktywnego spędzania czasu w wyjątkowych miejscach Polski i Europy. Zapraszamy do odkrywania świata Magic Sport Camp, gdzie każdy dzień to nowa przygoda!

Dlaczego warto wybrać obozy młodzieżowe Magic Sport Camp?

Wybierając się na kolonie młodzieżowe, każdy młody człowiek pragnie nie tylko aktywnie spędzić czas, ale również rozwijać swoje zainteresowania. Magic Sport Camp to miejsce, które spełnia te oczekiwania w 100%. Programy naszych wakacyjnych obozów młodzieżowe są zaprojektowane tak, by dostarczyć uczestnikom niezapomnianych wrażeń, jednocześnie dając przestrzeń do rozwoju osobistego.

Dobrze rozumiemy, że młodzież w wieku nastoletnim ma specyficzne potrzeby i oczekiwania. Dlatego nasze kolonie i obozy młodzieżowe są tak skonstruowane, by dostarczyć im zarówno aktywnego wypoczynku, jak i możliwości rozwijania swoich pasji. Chcemy, by każdy mógł odkryć w sobie nowe talenty i zdobywać cenne umiejętności społeczne w kontakcie z rówieśnikami.

Twój nastolatek jest pasjonatem sportu, sztuki, przyrody? Nasze wyjazdy są nazywane najlepszymi obozami młodzieżowymi nie bez powodu – oferują szeroką gamę aktywności, od sportów dla początkujących i zaawansowanych, przez warsztaty artystyczne, związane z kulturą, aż po wycieczki po najciekawszych zakątkach kraju i Europy.

W Magic Sport Camp stawiamy przede wszystkim na niezapomniane doświadczenia, pełne przygód, nowych znajomości i wyjątkowych chwil. Zapraszamy do świata, gdzie każdy dzień to kolejny krok do odkrycia samego siebie.

Bogaty program: jakie obozy dla młodzieży organizujemy? 

Każdy młody człowiek jest inny i ma swoje unikalne pasje oraz zainteresowania. Dostępne w ofercie naszego biura podróży obozy młodzieżowe odpowiadają na różne potrzeby i upodobania naszych uczestników.

Obozy sportowe

Dla młodzieży, która kocha ruch i rywalizację, przygotowaliśmy obozy sportowe. W ofercie mamy obozy piłkarskie, gdzie młodzi adepci futbolu mogą doskonalić swoje umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów. Dla tych, którzy szukają adrenaliny, proponujemy obozy z adrenaliną, podczas których można spróbować swoich sił na gokartach, w parkach linowych, podczas wspinaczki i wielu innych dyscyplin, które dostarczają emocji i nie pozwalają się nudzić. Miłośnicy wody z pewnością zainteresują się obozami młodzieżowymi nad morzem, pływackimi czy windsurfingowymi. Oferujemy także obozy konne, multi-sportowe, gdzie każdego dnia uczestnicy próbują swoich sił w innej dyscyplinie, oraz obozy z akrobatyką, gdzie można nauczyć się niesamowitych trików. Dla tych, którzy kochają wyrażać siebie poprzez taniec, przygotowaliśmy obozy taneczne. W trakcie takiego obozu uczestnicy uczą się różnych stylów tanecznych, od nowoczesnych po tradycyjne i mają okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas wieczornych pokazów.

Obozy rekreacyjne

Nie wszystko musi kręcić się wokół nauki i ciągłego doskonalenia umiejętności. Nasze obozy rekreacyjne skupiają się na odpoczynku, zwiedzaniu okolicznych atrakcji, integracji oraz grach zespołowych. To idealna propozycja dla tych, którzy chcą po prostu dobrze spędzić czas w towarzystwie rówieśników, odpocząć od szkolnych stresów i zmienić otoczenie. W ramach takich obozów letnich organizujemy również wyjazdy młodzieżowe za granicę, które pozwolą połączyć dobrą zabawę ze zwiedzaniem i poznawaniem nowych, pięknych miejsc. 

Kolonie młodzieżowe związane z zainteresowaniami

Dobrze wiemy, że młodzież ma bardzo różne hobby, dlatego stworzyliśmy wakacyjne obozy młodzieżowe dedykowane najpopularniejszym zainteresowaniom w grupach wiekowych 11-18 lat. Obozy Fit&Beauty skupiają się na dbaniu o ciało i ducha, podczas gdy obozy związane z mangą i anime pozwolą zanurzyć się w kulturze Japonii i znaleźć w otoczeniu rówieśników, którzy podzielają tę pasję. Dla młodych graczy mamy nowe obozy młodzieżowe 2024: Minecraft, Pokemon Go oraz Fortnite, gdzie mogą rozwijać swoje umiejętności w ulubionych grach, ale w sposób aktywny, z dużą dawką ruchu, integracji z innymi i dodatkowych atrakcji. 

 

Obozy młodzieżowe za granicą – szansa na nowe doświadczenia

Nasza oferta dla starszych uczestników to również obozy młodzieżowe zagraniczne, podczas których młodzi ludzie ma niepowtarzalną okazję do kontaktu z innymi kulturami i zdobycia cennych doświadczeń życiowych. Młodzieżowe obozy zagraniczne to nie tylko okazja do aktywnego spędzenia czasu, ale przede wszystkim szansa na rozwijanie umiejętności językowych, poznawanie nowych miejsc i ludzi oraz zrozumienie różnorodności świata. Dla tych, którzy są szczególnie zainteresowani aspektem nauki podczas takich wyjazdów, polecamy nasze obozy językowe dla młodzieży.

Kiedy decydujesz się wysłać swoje dziecko na obóz młodzieżowy za granicą, dajesz mu możliwość przeżycia przygody życia. W ramach naszej oferty proponujemy m.in. letnie wyjazdy do Chorwacji, gdzie można cieszyć się słońcem i morzem, a także zimowe obozy narciarskie i snowboardowe w najlepszych kurortach narciarskich w Europie. Ale to tylko wierzchołek góry lodowej!

Międzynarodowe obozy młodzieżowe uczą samodzielności, odpowiedzialności i adaptacji w nowym środowisku. Dzięki wycieczkom młodzieżowym zagranicznym uczestnicy mają szansę sprawdzić się w wielu nieznanych im wcześniej sytuacjach, co z pewnością przyda im się w dorosłym życiu. Oprócz tego, obozy młodzieżowe za granicą pozwalają na nawiązanie nowych przyjaźni, które często trwają przez lata.

Wybierając obozy młodzieżowe za granicą dajesz swojemu dziecku szansę na niezapomniane wakacje, a przy tym inwestujesz w jego przyszłość, rozwijając umiejętności, które będą mu służyły przez całe życie.

Najlepsze obozy młodzieżowe z Magic Sport Camp 

Magic Sport Camp to nie tylko biuro podróży dla dzieci, to przede wszystkim miejsce, gdzie młodzież odkrywa pasje, zdobywa nowe umiejętności i przeżywa chwile, które zostają w pamięci na zawsze. Nasze wyjazdy, zarówno krajowe, jak i obozy zagraniczne dla młodzieży, są starannie zaplanowane, by dostarczyć uczestnikom maksimum wrażeń i korzyści. Jeśli szukasz idealnego miejsca na wakacje lub ferie dla swojego dziecka, zapraszamy!

 

Opinie

 • Mój syn wrócił z zimowiska i był zachwycony atrakcjami, poznał dużo nowych ludzi. Polecam
  Jakub
 • Polecam tą firmę, korzystałem już z usług tej firmy kilka razy. Rok temu syn był na koloniach za granicą, a dziś na zimowisku i kolejny raz się nie zawiódł. Polecam
  Kamil
 • Córka na MAXA zadowolona , super zabawa nie mogli się nudzić. Wspomina i już za rok chce tam wracać. Pozdrawiam Was i dzięki za tak fajnie to zorganizowane było.
  Mariusz
 • 1
 • 2

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE

Pozostaw nam swój adres e-mail aby otrzymywać informacje o aktualnej ofercie.

Image is not available
NASZ ADRES

ul. Gen. Charlesa de Gaulle'a 8/213
43-100 Tychy

DANE KONTAKTOWE
zarezerwuj wycieczkę
SOCIAL MEDIA

Copyright © 2021. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja: pefekcyjneStrony.pl

Slider